Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག
