Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Subscribe
da: Abonnér

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Off
da: Afbrudt
