Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Off
fi: Pois päältä

en: Authorize
fi: Valtuuta
