Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Off
hu: Ki

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Your Google Group's human readable name.
hu: A saját <em>Google Groups</em> csoport ember által olvasható neve.

en: Registration Form
hu: Regisztrációs űrlap

en: Options for subscribing via the registration form.
hu: Felíratkozási lehetőség a regisztrációs űrlapon.

en: Allow subscription during registration
hu: Regisztrációkor történő feliratkozás engedélyezése

en: This will add a subscription checkbox to the registration form.
hu: A feliratkozáshoz szükséges jelölőnégyzetet hozzá lesz adva a regisztrációs űrlaphoz.

en: Checked by default
hu: Alapértelmezés szerint bejelölve

en: If checked, the subscription checkbox on the registration form will be checked by default.
hu: Ha be van kapcsolva, akkor a feliratkozáshoz szükséges jelölőnégyzet be lesz állítva a regisztrációs űrlapon.

en: Force default
hu: Alapértelmezés kényszerítése

en: If checked, the subscription checkbox on the registration form will be disabled. User will not be able to change it from its default setting. Useful to force user subscription.
hu: Ha be van kapcsolva, akkor a feliratkozáshoz szükséges jelölőnégyzet le lesz tiltva a regisztrációs űrlapon. A felhasználó nem tudja megváltoztatni a jelölőnégyzet alapbeállítását. Ez akkor lehet hasznos, ha mindenképpen szükséges, hogy a felhasználó feliratkozzon.

en: Google Groups Block
hu: Google Groups blokk

en: Allow users to subscribe to Google Groups.
hu: A <em>Google Groups</em> csoportba való feliratkozás engedélyezése.

en: Default:
hu: Alapértelmezés:

en: Forced:
hu: Erőltetett:

en: Are you sure you want to delete?
hu: Biztosan törölhető?

en: Authorize
hu: Felhatalmazás
