Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Off
pl: Wyłączony

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Registration Form
pl: Formularz rejestracji

en: Checked by default
pl: Domyślnie zaznaczone

en: Default:
pl: Domyślnie:

en: Authorize
pl: Autoryzuj
