Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Subscribe
it: Registrati

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Off
it: Spento

en: Authorize
it: Autorizza
