Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын
