Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi
