Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Off
th: ปิด
