Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Off
uk: Вимкнено

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Google Groups
uk: Групи Google

en: Registration Form
uk: Форма реєстрації

en: Default:
uk: Типовий:

en: Authorize
uk: Авторизувати
