Google Image Sitemap (2.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: Save
de: Speichern

en: Url
de: URL

en: Delete it!
de: Löschen

en: Nevermind
de: Vergiss es einfach.

en: --All--
de: --Alle--

en: Are you sure you want to delete this sitemap?
de: Möchten Sie diese Sitemap wirklich löschen?
