Google Image Sitemap (2.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Save
ar: حفظ

en: Url
ar: المسار
