Google Image Sitemap (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Save
es: Guardar

en: Url
es: URL

en: Sitemap
es: Mapa del sitio

en: Nevermind
es: No importa
