Google Image Sitemap (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Save
eu: Gorde

en: Url
eu: URLa

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa
