Google Image Sitemap (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan
