Google Image Sitemap (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Url
ka: ბმული
