Google Image Sitemap (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Save
ca: Desa
