Google Image Sitemap (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Save
ta: சேமி

en: Url
ta: முகவரி
