Google Image Sitemap (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Save
vi: Lưu
