Google Indexing API (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
