Google Indexing API (2.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Custom
pt: Personalizado

en: About
pt: Sobre

en: Checking...
pt: Checando

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args
