Google Indexing API (2.0.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Checking...
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་། ......

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
