Google Indexing API (2.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
