Google Indexing API (2.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel

en: About
tr: Hakkında
