Google Indexing API (2.0.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: About
fr: À propos

en: Checking...
fr: Vérification...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
