Google Indexing API (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб
