Google Indexing API (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Custom
he: מותאם

en: About
he: אודות

en: Checking...
he: בודק...
