Google Indexing API (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Checking...
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ...
