Google Indexing API (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
