Google Indexing API (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
