Google Indexing API (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja

en: File to upload
fi: Siirrettävä tiedosto

en: Checking...
fi: Tarkistaa...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
