Google Indexing API (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: About
lv: Par
