Google Indexing API (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Checking...
my: စစ်ဆေးနေသည် ....
