Google Indexing API (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Custom
ru: Собственная

en: About
ru: Информация

en: File to upload
ru: Файл для загрузки

en: Checking...
ru: Проверка...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
