Google Indexing API (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
