Google Indexing API (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat

en: About
ca: Detalls

en: Checking...
ca: Comprovant...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
