Google Indexing API (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Custom
hu: Egyéni

en: About
hu: Leírás

en: Checking...
hu: Ellenőrzés...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
