Google Indexing API (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Custom
id: Tersuai

en: About
id: Tentang

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args
