Google Indexing API (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: About
nl: Over

en: File to upload
nl: Te uploaden bestand

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
