Google Indexing API (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Custom
pl: Własne

en: About
pl: O stronie

en: Checking...
pl: Sprawdzam...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
