Google Indexing API (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: About
uk: Про модуль

en: File to upload
uk: Файл для завантаження

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
