Google Indexing API (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: About
de: Über

en: File to upload
de: Hochzuladende Datei

en: Checking...
de: Prüfe...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args

en: Bulk Update
de: Massenaktualisierung
