Google Indexing API (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Checking...
eu: Egiaztatzen...
