Google Indexing API (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información

en: Checking...
gl: Comprobando...
