Google Indexing API (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Custom
it: Personalizzato

en: About
it: Informazioni

en: Checking...
it: Verifiche in corso...

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
