Google Indexing API (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
