Google Indexing API (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
