Google Indexing API (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas

en: About
lt: Apie
