Google Indexing API (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा
