Google Indexing API (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre
